Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дискова борона – це різновид сільськогосподарської техніки, яка використовується для обробки землі після збирання врожаю та перед посівною кампанією, тобто для боронування. Суть полягає в розпушуванні родючого шару ґрунту, його перемішуванні, вирівнюванні, одночасному подрібненні бур'янів для запуску процесу переробки. Саме у здатності розрізати рослини та закладати пожнивні залишки полягає головна відмінність дискової техніки від зубної. В результаті руйнуються великі грудки землі, покращується циркуляція повітря, зберігається волога, що призводить до якіснішого врожаю в майбутньому.

Устаткування застосовується дрібними та великими фермерами, аграрними холдингами. Купити дискову борону можна у компанії «Агро Кар». Ми пропонуємо сільгосптехніку, імпортовану зі США та Європи. Це агрегати надійних виробників, відомих у всьому світі. Перед продажем ми ретельно перевіряємо всі вузли, елементи кріплення та інші деталі, замість зламаних запчастин встановлюємо нові, при необхідності знаходимо якісні аналоги оригінальних. Далі обов'язково тестуємо обладнання на гідростенді. Такий відповідальний підхід робить нас найкращими в Україні фахівцями з ремонту спецтехніки та дозволяє видавати гарантію на вживані агрегати терміном на рік.

Особливості та конструкція дискової борони для трактора

Дискова борона складається з робочих органів, металевої рами та кріпильного механізму. Робочими елементами є диски, зібрані в батареї (загалом їх 8 штук). Ці батареї фіксуються на рамі за допомогою шарнірів. Кріплення до провідної техніки буває навісним та причіпним. У першому випадку точка опори одна - навішування трактора, у другому є ще колеса. У нас продаються причіпні моделі такої техніки.

Є кілька видів борін залежно від діаметра диска:

 • легкі – до 50 см;
 • середні – від 50 до 65 см (найпоширеніші);
 • важкі – від 65 см.

Крім того, диски бувають з рівними загостреними краями та з вирізами по периферії. Другі практичніші і дозволяють працювати в більш складних умовах, тому що запобігають забиванню техніки грудками землі.

Принцип дії дискової борони простий: трактор тягне за собою агрегат, диски стикаються із землею і починають крутитися, за рахунок чого розпушують, розрізають, подрібнюють верхній шар ґрунту та рослини.

Переваги дискової борони:

 • Простота ремонту. Модульна конструкція дозволяє оперативно замінити пошкоджений диск, що мінімізує простий.
 • Висока ефективність на вологому ґрунті.
 • Можливість регулювання глибини розпушування (зазвичай 8-20 см, конкретне значення встановлюється залежно від ґрунту та культури, що вирощується).
 • Практичність. Борона без проблем кріпиться майже до будь-якого трактора, єдина умова – відповідна потужність.

Перед використанням борону треба відрегулювати. Спочатку налаштуйте кут атаки – це кут між площиною, в якій обертається диск, та лінією напрямку руху. Його діапазон - 0-25 °. Якщо ґрунт легкий, пухкий, можна ставити максимальний кут. Занадто сухий або вологий ґрунт варто обробляти з меншим кутом атаки.

При фіксації борони до трактора слідкуйте, щоб дишло залишалося в горизонтальному положенні. В іншому випадку глибина обробки буде різною, що погіршить результат.

Чому варто купувати у нас?

«Агро Кар» – учасник та переможець комерційних та державних тендерів. Ми регулярно присутні на тематичних виставках, працюємо з клієнтами із сегментів В2В та В2С. Надаємо комплексні послуги: імпортуємо техніку на замовлення, переобладнаємо її, фарбуємо, виконуємо гарантійний ремонт.

Щоб купити дискову бороду, виберіть товар у каталозі та зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами, вказаними на сторінці внизу.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору