Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сільгосптехніка - це агрегати навісного, самохідного або причіпного типу. Вони призначені для виконання різних завдань у сільському господарстві та міських умовах. Але основне завдання - це обробіток ґрунту, посів, збирання врожаю. Безпечно, швидко та ергономічно.
Сільське господарство в Україні перейшло на більш сучасний рівень, коли для виконання сільгоспробіт використовують сучасну сільськогосподарську техніку. Вона значно полегшує виконання поставлених завдань, у стислі терміни та якісно. Це стосується не тільки великих господарств, а й фермерів середньої ланки, дачників і людей, які живуть у приватному будинку та обробляють свою ділянку. Сільськогосподарська техніка представлена в широкому асортименті і призначена для різних цілей. Також її вартість розрахована на різний бюджет.
Для економії своїх сил і часу все частіше люди приходять до думки, що набагато вигідніше придбати сільгосптехніку. Для більших господарств це життєво необхідно.
Призначення сільгосптехніки
- Передпосівний обробіток/ Переважно це культивація і оранка, яка виконується тракторами;
- Посівний обробіток. Це посів і загортання рядів. Ця робота виконується одночасно;
- Догляд за посівами. Сюди входить полив, удобрення, обприскування від хвороб і шкідників, проривання, підгортання;
- Збирання врожаю. Обробка землі після збирання.
Види сільгосптехніки
- Ґрунтообробна техніка:
- Плуги. Вони підрізають земельний пласт і повністю або частково його перевертають. Бувають різних видів;
- Культиватори. Вони розпушують земельний пласт і позбавляють від бур'янів;
- Борони. Вони розбивають кірку і вирівнюють ґрунт. Це сприяє нормальному вологообміну землі та видаленню бур'янів. Борони бувають різних видів.
- Посівне обладнання:
- Сівалки;
- Бункери до сівалок.
- Техніка по догляду за сільгосп культурами:
- Зрошувачі;
- Проріджувачі;
- Розкидачі добрив;
- Протруювачі.
- Збиральна техніка:
- Комбайни;
- Косарки;
- Жатки.
- Техніка для післязбиральної обробки зібраного врожаю та організації його зберігання;
- Кормозаготівельна техніка;
- Кормопереробна техніка;
- Техніка для догляду за тваринами.
Люди, які пов'язали своє життя із сільським господарством знають, що половина успіху в їхній нелегкій праці залежить від сільгосптехніки. В Україні змінюються кліматичні умови і терміни польових робіт значно скорочуються. Усі роботи від обробітку ґрунту, посіву та збору врожаю необхідно робити швидко та якісно, щоб не було втрат. А це залежить насамперед від якості та вартості сільгосптехніки.
Бажаєте купити сільгосптехніку в Україні відомих брендів на вигідних умовах - звертайтесь до компанії Агрокар і ми зробимо все щоб ви залишились задоволені!