Ми єдині надаємо гарантію на вживану техніку строком в 1 рік!

Як ми можемо давати гарантію?

Ми впевнені в якості нашого ремонту та передпродажній підготовці агрегатів. Під час сервісу використовуємо лише ті деталі, які Ви можете побачити на нашому сайті, тому ми впевнені в якості наших запчастин.

Висококваліфіковані спеціалісти, які досконало знають кожну деталь, виконують свою роботу на найвищому рівні заощаджуючи Ваш час.

А компетентність та професіоналізм наших партнерів-постачальників підтверджується хорошими відгуками наших клієнтів, які отримали свої агрегати вчасно та в хорошому стані.

Повернення куплених запчастин

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів». Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється з допомогою покупця.

Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо:

  • Товар не був у використанні і не має слідів використання споживачем: (подряпин, сколів, потертостей).
  • Товар повністю укомплектований та всі одиниці товару у наявності.
  • Товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному переліку товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Транспортні витрати при поверненні товарів покриваються за рахунок клієнта.