«Агро Кар» підтримує ветеранів у партнерстві зі службою зайнятості

Компанія «Агро Кар» долучилася до комунікаційної зустрічі роботодавців у Кропивницькому, присвяченої можливостям підтримки бізнесу та працевлаштуванню ветеранів у період воєнного стану. Захід відбувся за участі Державної служби зайнятості та об’єднав підприємства, які вже користуються державними програмами підтримки.
Під час обговорення заступниця директора ТОВ «Агро Кар» Світлана Теплюк розповіла про спільний із Кропивницькою філією обласного центру зайнятості проєкт «Вакансія для Героя», який допомагає ветеранам і ветеранкам повернутися до професійної діяльності.
«У межах проєкту ми провели низку заходів, презентацій та ярмарків вакансій. Наше підприємство піклується про ветеранів та працівників з інвалідністю. Ми співпрацюємо з військовим психологом, приділяємо увагу адаптації та створенню комфортних умов праці. За сприяння служби зайнятості було облаштовано два робочі місця: перше – для людини з інвалідністю, яка була працевлаштована, друге – для нашого мобілізованого працівника, який після поранення та встановлення групи інвалідності повернувся до роботи. Працівника було переведено з посади слюсаря-складальника на посаду менеджера, створено інклюзивні умови через облаштування його робочого місця під його потреби», – зазначила Світлана Теплюк.
Підтримка ветеранів – це системна соціальна політика компанії «Агро Кар». Партнерство зі службою зайнятості дозволяє не лише зберігати робочі місця, а й відкривати нові можливості для фахівців, які повертаються до цивільного життя.
Компанія й надалі планує розвивати співпрацю з державними інституціями у сфері працевлаштування та професійної інтеграції, впроваджуючи практичні рішення для підтримки працівників і розвитку українського машинобудування.