Перший кропивницький трактор SPIKE ТК 1054, зібраний на потужностях ТОВ «Агро Кар Україна», офіційно визнано українською технікою на державному рівні. Міністерство економіки України включило його до офіційного переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу.

Цей статус відкриває не лише можливість отримати 25% компенсації вартості для покупців, а й підтверджує на всіх рівнях, що SPIKE – це наш продукт, який відповідає всім критеріям національного виробництва.

«Завдяки зусиллям нашої команди та всебічної підтримки з боку обласної та державної влади, народних депутатів, Міністерства економіки та Мінагрополітики, ми продовжимо забезпечувати нашого споживача високоякісною технікою за доступною ціною. Ми вдячні представникам військової адміністрації за підтримку і співпрацю. Переконані, що для нас це тільки початок – адже ми йдемо до розширення своєї лінійки, – наголосив співвласник ТОВ «Агро Кар Україна» Андрій Теплюк.

Компанія підкреслює: розвиток машинобудування в Україні можливий тільки тоді, коли держава та бізнес працюють разом.

«Участь у цій державній програмі дозволить нашій компанії збільшити інвестиції у виробництво і за коротший термін досягнути своїх амбітних планів – випуску 1000 тракторів на рік!», – додав Андрій Теплюк.